Zandvoort Racefestival breidt uit met grotere kermis en openluchtbioscoop

07 aug , 12:07Algemeen
Kermis x FZ_2
Zandvoort Marketing
ZANDVOORT - Het Zandvoort Racefestival heeft er deze dagen opnieuw een aantal publiekstrekkers bij gekregen.  Vandaag, vrijdag 7 augustus, is het attractieplein uitgebreid met de jaarlijkse kermis en kunnen bezoekers voor het eerst ook films bekijken in een openluchtbioscoop op het strand. Daarmee groeit het programma in aanloop naar de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix verder uit.
Het attractieplein strekt zich dit jaar uit over een groter gebied dan voorgaande edities en omvat nu ook de Boulevard De Favauge. In totaal zijn er vijftien attracties, waaronder bekende kermisattracties als de Rups, Flying Dumbo en het Funhouse. Daarnaast zijn er nieuwe publiekstrekkers zoals Mad Mill en Race O Rama.
Naast de kermis staat ook de racesport centraal. Op het Badhuisplein kunnen kinderen elektrisch karten, terwijl op het Fenemaplein een grotere kartbaan ligt waar bezoekers in elektrische karts kunnen rijden die zijn uitgevoerd als replica van de Porsche 964 Turbo. Ook het 34 meter hoge reuzenrad en de racesimulatoren, waarmee een virtuele ronde over Circuit Zandvoort kan worden gereden, maken deel uit van het festival.
Nieuw dit jaar is de samenwerking met Cinair. Van 6 tot en met 9 augustus verandert het strand tussen Strand 21 en Piatti na zonsondergang in een openluchtbioscoop. Op het programma staan onder meer Ford v Ferrari, Gran Turismo, Beauty & The Beast en Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales. Voor de vertoning van Beauty & The Beast zijn inmiddels alle kaarten verkocht, terwijl ook voor de andere filmavonden veel belangstelling bestaat.
Volgens de organisatie groeit het Racefestival stap voor stap uit tot een evenement voor een breed publiek. Bezoekers kunnen er niet alleen terecht voor de racesfeer rond de Dutch Grand Prix, maar ook voor een dagje uit met het gezin, een rit in het reuzenrad, een filmavond op het strand of een ronde op de kartbaan.
Het attractieplein is geopend van vrijdag 7 tot en met zondag 16 augustus. Het complete programma van het Zandvoort Racefestival is te vinden op de website van de organisatie.
loading

Loading articles...

Loading