Dolly zoekt goed onderkomen

13 mrt 2016, 22:20Cultuur & Welzijn
dolly gecomprimeerd jolanda meier
Jolanda Meier
Dolly is door het Dierentehuis Kennemerland het dier wat in d schijnwerpers wordt gezet. Dolly is een lapjeskat en zoekt een nieuw onderkomen.
Lapjesprinses
Dolly is volgens de vrijwilligers van het Dierentehuis Kennemerland een echte lapjes prinses. Ze heeft een eigen willetje en is een beetje onberekenbaar. Dolly houdt best wel van aaien, aandacht en op schoot liggen maar als het haar genoeg is en je gaat door dan krijg je een mepje.
Eigenschappen
Probeer Dolly ook niet op te tillen want daar houdt ze niet van. Ze houdt ook niet zo van kinderen, want die zijn haar te druk. Van honden en haar eigen soortgenootjes is deze prinses niet gecharmeerd. De medewerkers van het dierentehuis zoeken voor Dolly een huis waar ze het rijk alleen heeft. Ze gaat wel heel graag naar buiten dus een huis met een tuin is voor haar ideaal. De vraag is wie een gouden mandjevoor haar heeft.
Informatie
Dierentehuis Kennemerland
Keesomstraat 5
2041 XA Zandvoort
Tel.: 023-5713888
Geopend van 11.00 tot 16.00 op maandag t/m zaterdag.
loading

Loading