
Nova College CIOS Haarlem Hoofddorp bestaat 70 jaar en viert dat met studenten, oud-studenten en medewerkers. Afgelopen woensdag hebben de studenten met een sportdag en een feest deze dag gebruikt om stil te staan bij het 70 jarig bestaan van de sportopleiding.
Reunie
Tijdens een reunie afgelopen donderdag zijn bijna 800 oud-studenten en (oud)medewerkers naar het CIOS aan de IJsbaanlaan in Haarlem gekomen om hun oud-klasgenoten en -docenten weer te zien en bij te praten.
Workshops
Voorafgaand aan het feest hebben bijna 300 oud-studenten meegedaan aan verschillende workshops ‘oldschool meets newschool’ die door docenten zijn gegeven van toen en nu. Na de verschillende workshops begint het grote feest van herkenning en elkaar weerzien. Bij de opening van het feest gepresenteerd door Marceline Schopman kunnen de reünisten nauwelijks wachten op het informele gedeelte van bijpraten en herinneringen ophalen.
Netwerk
Vlak voordat de reünisten naar de feestruimte met foodtrucks en drankjes gaan, presenteert directeur Hans Gootjes een nieuw initiatief van het opleidingsinstituut een netwerk van oud-studenten CIOS, die contact willen houden met hun school en met elkaar. Binnen dit netwerk alumni blijven oud-studenten op de hoogte van ontwikkelingen op het opleidingsinstituut en kunnen ze bijscholingen volgen
Gastcolleges
Ook kunnen oud-studenten de expertise die zij in het werkveld hebben opgebouwd delen met huidige studenten door gastcolleges te geven. Oud-studenten van Nova College CIOS Haarlem Hoofddorp (en de voormalige locatie Overveen) kunnen zich aansluiten bij het alumni-netwerk van het sportopleidingsinstituut via www.novacollege.nl/cios-alumni